HAKKIMIZDA

background

HAKKIMIZDA

Her Klasik Kendi Döneminde Futuristti...

Bu cümleyi kendine şiar edinmiş Ashiya ekibi yüz yıllık kadim rakı ve meze kültürünü baştan yazıyor. Fava, babaganuş ,samandağ yakması, lakerda, bezirgani ve daha onlarcası kırk yıllık rakı tutkunlarının bile kırk yıl hatırlayacağı lezzet ve sunumlarıyla sizlerin damaklarını mest etmeyi bekliyor.

Unutulmaya yüz tutmuş meyhane kültürünü alışılmışın dışında ancak çok da samimi ve tanıdık bir hissiyatla yaşatmaya karar veren Ashiya, adına hayat veren ferahlık ve huzuru salonundan mutfağına her köşesinde hissettiriyor.

Bir kere uğradığınızda müdavimi olacağınız, lezzetin, sohbetin, huzurun İstanbul’daki elçiliğinde önünüze gelen her tabak dudak uçuklatacak sunuma ve ağzınıza attığınızda damak çatlatacak lezzete sahip.

Ashiya 80leri, 90ları özleyen orta yaşlılara, nerede o meyhaneler diyen yaş almış ihtiyar delikanlılara ve o günleri sadece annesinin anlattığı hikayelerden dinleyen, sandıkta bulduğu çizgi romanlarda görebilen gençlere o günleri yaşatacak müzikleriyle şimdiden hoş geldiniz diyor.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image

Dudak Uçuklatan Eşsiz Sunumlar

Fava, babaganuş ,samandağ yakması, lakerda, bezirgani ve daha onlarcası kırk yıllık rakı tutkunlarının bile kırk yıl hatırlayacağı lezzet ve sunumlarıyla sizlerin damaklarını mest etmeyi bekliyor.

Başlık 1

With rich modal and notification functionality and a robust suite of options, Stack makes building feature-heavy pages simple and enjoyable.

Başlık 2

Drastically reduce the time it takes to move from initial concept to production-ready with Stack and Variant Page Builder. Your clients will love you for it!

Başlık 3

Our customers love the comfort that comes with six-months free support. Our dedicated support forum makes interacting with us hassle-free and efficient.